Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3601934

ID: 1934 LED SPOT GU10 7W/175-265V 110 SMD 2700K

Достапност: На залиха
84,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1934  ЛЕД СИЈАЛИЦА ГУ10 СПОТ 7W/175-265V 110SMD 2700K