Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3601933

ID: 1933 LED SPOT GU10 7W/175-265V 110 SMD 4500K

Достапност: На залиха
84,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1933  ЛЕД СИЈАЛИЦА ГУ10 СПОТ 7W/175-265V 110 SMD 4500K