Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3601940

ID: 1940 LED SPOT GU10 7W/175-265V 38 SMD 2700K

Достапност: На залиха
129,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1940 ЛЕД СИЈАЛИЦА ГУ10 СПОТ 7W/175-265V 38 SMD 2700K