Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3601939

ID: 1939 LED SPOT GU10 7W/175-265V 38 SMD 4500K

Достапност: На залиха
129,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1939  ЛЕД СИЈАЛИЦА ГУ10 СПОТ 7W/175-265V 38SMD 4500K