Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3601637

ID: 1637 LED BULB G9 5W/170-265V 420LM 2800K

Достапност: На залиха
214,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1637  ЛЕД СИЈАЛИЦА Г9 5W/170-265V 420LM 2800K