Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3601640

ID: 1640 LED BULB G9 3W/170-265V 220LM 2800K SP1640

Достапност: На залиха
170,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1640  ЛЕД СИЈАЛИЦА Г9 3W/170-265V 220LM 2800K SP 1640