Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3605371

ID: 5371 Led Linear Suspended lights 40W black body 4000k OT5371

Достапност: На залиха
4.674,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

5371 Лед Линиска светилка висечка 40Њ Црно тело 4000К ОТ5371