Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3501541

ID: 1541 CRYSTAL 10xG4/20W, CHROME/CLEAR Pendant lamp

Достапност: На залиха
19.875,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1541 Кристал 10хГ4/20Њ,Цхроме/Цлеар висечка светилка