Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3570200

ID: 70200 TREMOLO LED/8W,4000K,IP44,CH.WHITE

Достапност: На залиха
1.400,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

70200 TREMOLO LED/8W,4000K,IP44,CH.WHITE ѕидна светилка