Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9100145 Pendant Ligt ODERIK 45W Led Black 2080Lm 3000K NOVA LUCE

ID: 9100145

Достапност: за 5-10 дена
10.090,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9100145 Висечка светилка ОДЕРИК 45W лед црна 2080Lm 3000K NOVA LUCE