Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9010033 Pendant Ligt LIOR 40W Led 2890Lm 3000K black NOVA LUCE

ID: 9010033

Достапност: На залиха
10.580,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9010033 Висечка светилка ЛИОР 40W Лед црна  2890Lm 3000K NOVA LUCE