Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 8883802

ID: 8883802 GRANT black all.wood 1xE14 D9 H155 Pendant lamp

Достапност: На залиха
1.300,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

8883802 GRANT  црна алл.дрво 1xE14 D9 H155  Висечка светилка