Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9106220

ID: 9106220 SKANDI VETRO 41W LED 2693Lm 3000K Black pendant lamp

Достапност: На залиха
7.940,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9106220  SKANDI VETRO 41W LED 2693Lm 3000K црна  висечка светилка