Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3518205

ID: 18205 SONNO LED/32W,3000K,Chrome/White PENDANT

Достапност: На залиха
7.267,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

18205 СОННО ЛЕД/32W/3000К,хром/бело висечка светилка