Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3546308

ID: 46308 TRIER 1хЕ27/40W,matt black/white Pendant

Достапност: На залиха
2.353,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

46308 ТРИЕР 1хЕ27/40W,matt black/white висечка светилка