Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3518414

ID: 18414 OBLO LED/30W,4000K,matt white PENDANT

Достапност: На залиха
5.155,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

18414 ОБЛО ЛЕД/30W,4000K,matt white висечка светилка