Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3501421F

ID: 1421F DISK 1xE27/60w 1/2 D310 White

Достапност: за 5-10 дена
256,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1421F DISK 1xE27/60w 1/2 D310 White Ѕидна светилка