Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3501453F

ID: 1453F FRESCA 1xE27/60W 1/2 Chrome/alab.Decor

Достапност: за 5-10 дена
398,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1453F FRESCA 1xE27/60W 1/2 Chrome/alab.Decor ѕидна светилка