Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3570005

ID: 70005 Mirax 1xT5/14W,Chrome

Достапност: На залиха
1.300,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

70005  Mirax 1xT5/14W,Chrome Ѕидна светилка