Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3546106

ID: 46106 ZONDA 2xG9/33W/ALLUMINIUM

Достапност: На залиха
1.554,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

46106 ZONDA 2xG9/33W/ALLUMINIUM Ѕидна светилка