Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3514018

ID: 14018 SALYX 2xG4/20W Chrome/Red

Достапност: На залиха
2.863,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

14018 SALYX 2xG4/20W Chrome/Red Ѕидна светилка

Слични продукти