Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9206404 Wall light 1xЕ14 JULIET black gold NOVA LUCE

ID: 9206404

Достапност: На залиха
4.800,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9206404  Плафонска светилка 1xЕ14 JULIET црна златна NOVA LUCE