Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 70205 JIZO LED WALL LAMP 6W LED 4000K CHROME/WHITE

ID: 3570205

Достапност: На залиха
1.090,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

70205 ЈИЗО ЛЕД ЗИДНА СВЕТИЛКА 6W ЛЕД 4000К ХРОМ