Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3501569

ID: 1569 SCARLET 2xG4/20W ,Chrome

Достапност: за 5-10 дена
3.936,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1569 SCARLET 2xG4/20W ,Chrome Ѕидна светилка