Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3501565

ID: 1565 ICE 2XG9/40W,NS/CH

Достапност: На залиха
2.604,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1565  ICE 2XG9/40W,NS/CH Ѕидна светилка

Слични продукти