Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3501564

ID: 1564 ICE 1XG9/40W,NS/CH

Достапност: за 5-10 дена
1.416,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1564  ICE 1XG9/40W,NS/CH Ѕидна светилка