Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3501532

ID: 1532 3XG4/20W,CHROME

Достапност: На залиха
12.456,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1532  3XG4/20W,CHROME, Ѕидна светилка