Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3500838

ID: 838

Достапност: На залиха
816,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

838 RAFT 1xGU10/33W,NS/CH Ѕидна светилка