Производител: NOVA LUCE
Код на продуктот: 9001492 Ceiling Light EBEN 24W 1380LM 3000K White NOVA LUCE

ID: 9001492

Достапност: На залиха
4.570,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

9001492 Плафонска Светилка ЕБЕН 24W 1380Lm 3000K бела  NOVA LUCE