Производител: LUXERA LIGHTING
Код на продуктот: 3518073

ID: 18073 TORES 2xE27/60W,FABRIC/GLASS

Достапност: На залиха
3.840,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

18073 TORES 2xE27/60W,FABRIC/GLASS Таванска светилка