Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3601639

ID: 1639 LED BULB G9 3W/170-265V 220LM 4500K SP1639

Достапност: На залиха
170,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1639  ЛЕД СИЈАЛИЦА Г9 3W/170-265v 420LM 4500K SP 1639