Производител: Optonica led
Код на продуктот: 3601617

ID: 1617 LED BULB G4 2W/AC/DC 12V 360 170LM 2800K SP1617

Достапност: На залиха
124,00 ден.

Количина

Icon Постави прашање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • free-shipping

    над 1000 денари

  • Email

    info@elektronabava.mk

  • Phone

    02/2460-360

1617  Лед сијалица Г4 2W AC/DC 12V 360 170LM 2800k SP1617